Kirjaudu ▼
 

Toimitus

Tapio Sadeoja
kustantaja, vastaava päätoimittaja
tapio.sadeoja@sanoma.fi

Timo Paunonen
toimituspäällikkö
timo.paunonen@sanoma.fi

Heidi Hagelin
esimies
heidi.hagelin@sanoma.fi

Tapio Kivistö
uutispäällikkö
tapio.kivisto@sanoma.fi

Katja Okkonen
uutispäällikkö
katja.okkonen@sanoma.fi

Martina Ahola Ubis
digijulkaisija
martina.ahola@sanoma.fi

Antti Karjalainen
digijulkaisija
antti.karjalainen@sanoma.fi

Topi Kanniainen
digijulkaisija
topi.kanniainen@sanoma.fi

Johannes Niemeläinen
digijulkaisija
johannes.niemelainen@sanoma.fi

Eeva Eronen
toimittaja
eeva.eronen@sanoma.fi

Jan Hurri
toimittaja
jan.hurri@sanoma.fi

Outi Kokko
toimittaja
outi.kokko@sanoma.fi

Henrik Kärkkäinen
toimittaja
henrik.karkkainen@sanoma.fi

Laura Manninen
toimittaja
laura.manninen@sanoma.fi

Sami Noponen
toimittaja
sami.noponen@sanoma.fi

Harri Pietarinen
toimittaja
harri.pietarinen@sanoma.fi

Perttu Pitkänen
toimittaja
perttu.pitkanen@sanoma.fi

Elina Ranta
toimittaja
elina.ranta@sanoma.fi

Kari Rintakoski
toimittaja
kari.rintakoski@sanoma.fi

Jarmo Ruuskanen
tietopalvelu
jarmo.ruuskanen@sanoma.fi

Taloussanomat - Uutiset

30.8. Menitkö sairaana töihin? Ei olisi kannattanut
30.8. Uusi apu keliaakikoille: Laite tunnistaa gluteenin ruuasta
30.8. Digitoday Onko nyt tosi kyseessä? SETI tutkii outoa signaalia avaruudessa
30.8. Britannian hallitus: Apple tervetullut maahan
30.8. Kolme isoa teollisuusliittoa arvostelee lisäleikkauksia koulutukseen
30.8. Jorma Ollila: "Suomen toipuminen Euroopan hitaimpien joukossa"
30.8. AVI kielsi kiinteistönvälitysyrityksen toiminnan – LKV-tutkinnot puuttuivat
30.8. Keskituloisille perheille voi tulla iso lasku – hallitus päättää päivähoitomaksuista
30.8. Digitoday Applen Cook: Miljardien veromätky näkyy investoinneissa ja työpaikoissa
30.8. Öljyä löytyy nyt niukasti – tulossa hintapiikki?
30.8. Digitoday Ei niin nopeasti: EU huolestui Whatsappin muutoksesta
30.8. "Kreikan hallitus ei ole sitoutunut kunnolla tukipaketin ehtoihin"
30.8. Verotus muuttuu: Tästä syystä palautukset kilahtavat tilille normaalia aiemmin
30.8. Helsingin pörssissä on nyt melko hiljaista
30.8. Tanska leikkaa kasvuennustettaan Brexitin vuoksi
30.8. VR:n tulos parani – vihjaus uusista hinnanalennuksista
30.8. 5 vinkkiä – näin työntekijän palkitseminen onnistuu
30.8. EU määräsi Applen maksamaan Irlannille jopa 13 miljardin euron mätkyt
30.8. Talousluottamus heilahti odotettua enemmän euroalueella
30.8. Ranskalaisministeri vaatii TTIP-neuvotteluiden keskeyttämistä
30.8. Digitoday IPhonen julkaisupäivä varmistui – tarvikevalmistaja otti ronskisti ennakkoa
30.8. Digitoday Facebook antoi potkut koko tiimille: Tuloksena katastrofi
30.8. Rakentamisen suhdannekäänteen rajuus yllätti alan etujärjestönkin
30.8. Tuhansille maksuhäiriömerkintä maksamattomien matkalippujen vuoksi
30.8. Raisiossa aloittaa torstaina kimppataksi, joka maksaa 5 euroa
30.8. Digitoday EU epäilee Applea ja Irlantia verokikkailusta: Yli miljardin mätkyt uhkaavat
30.8. Ilta-Sanomat Taajamajunat Riihimäen ja Tampereen välillä peruttu – liikenne takkuilee useamman päivän
30.8. Nordea: Suomalaiset tottuneet ajatukseen nousevasta eläkeiästä
30.8. Verottaja muistaa kirjeellä – veronpalautukselle uusi maksupäivä
30.8. Digitoday Opera varoittaa murrosta: Vahingot riippuvat käyttäjän omatoimisuudesta
Asiakastieto

Yhteistyössä