Kirjaudu ▼
 

Toimitus

Tapio Sadeoja
kustantaja, vastaava päätoimittaja
tapio.sadeoja@sanoma.fi

Timo Paunonen
toimituspäällikkö
timo.paunonen@sanoma.fi

Heidi Hagelin
esimies
heidi.hagelin@sanoma.fi

Tapio Kivistö
uutispäällikkö
tapio.kivisto@sanoma.fi

Aleksi Moisio
uutispäällikkö
aleksi.moisio@sanoma.fi

Katja Okkonen
uutispäällikkö
katja.okkonen@sanoma.fi

Martina Ahola Ubis
digijulkaisija
martina.ahola@sanoma.fi

Antti Karjalainen
digijulkaisija
antti.karjalainen@sanoma.fi

Topi Kanniainen
digijulkaisija
topi.kanniainen@sanoma.fi

Johannes Niemeläinen
digijulkaisija
johannes.niemelainen@sanoma.fi

Eeva Eronen
toimittaja
eeva.eronen@sanoma.fi

Jan Hurri
toimittaja
jan.hurri@sanoma.fi

Outi Kokko
toimittaja
outi.kokko@sanoma.fi

Henrik Kärkkäinen
toimittaja
henrik.karkkainen@sanoma.fi

Laura Manninen
toimittaja
laura.manninen@sanoma.fi

Sami Noponen
toimittaja
sami.noponen@sanoma.fi

Harri Pietarinen
toimittaja
harri.pietarinen@sanoma.fi

Perttu Pitkänen
toimittaja
perttu.pitkanen@sanoma.fi

Elina Ranta
toimittaja
elina.ranta@sanoma.fi

Kari Rintakoski
toimittaja
kari.rintakoski@sanoma.fi

Jarmo Ruuskanen
tietopalvelu
jarmo.ruuskanen@sanoma.fi

Matias Mäki
web dev
matias.maki@sanoma.fi

Taloussanomat - Uutiset

10:27 Kaidi: Lopullinen päätös biojalostamosta tänä vuonna
10:24 Muutos ruokakaupassa: Tuoretta leipää myös sunnuntaisin
10:22 Digitoday Microsoftilta kuusi kriittistä korjausta – asenna, jos haluat surffata anonyyminä
09:57 Finnairin tulos ylitti odotukset – liikevaihto kasvoi selvästi
09:54 Sammolta jättiosinko: Björn "Nalle" Wahlroosille 25,3 miljoonaa
09:51 Sammon tulos heikkeni – osinko kasvaa
09:13 Teollisuustuotanto on supistunut nyt neljä vuotta peräkkäin
09:02 Pankit hoputtavat hallitusta: Pakolaisille omat tilit
08:53 Cargotecin tulos heikkeni ja tilauskirja oheni
08:47 HKScanin tulos painui tappiolle
08:15 Kiinalaisfirma aikoo investoida miljardin Kemiin – suunnitteilla biojalostamo
07:45 Pihlajalinna voitti Mänttä-Vilppulan soten kymmeneksi vuodeksi
06:13 Valitsitko prime-koron? Näin paljon hävisit
06:05 Kirjat "Lammas teurastusta odottamassa" – näin pankkiiri puhuu asiakkaasta
06:01 Analyysi Finanssiriskien paluu – ei tässä näin pitänyt käydä
9.2. Tutkimus: Kuusi sormea pärjää kymmenelle koneen näppäimistöllä
9.2. Öljy lähti nopeaan syöksyyn
9.2. Digitoday Onko sinulla tämä akkusyöppö iPhonessa?
9.2. Solidium kiistää virheet Outotec-omistuksessa: "Pitkässä juoksussa ihan järkevä sijoitus"
9.2. Tietoja kalastellaan rahalla – "Voisin myydä Apple-tunnukseni 20 000 eurolla"
9.2. Digitoday Rikkinäisiä Mac Pro -tietokoneita: Apple korjaa kaikessa hiljaisuudessa
9.2. Weidmann: EKP tarkastelee maaliskuussa inflaationäkymiä
9.2. Osakkeesta sulanut 40 % ja Saksan Schäuble vakuuttaa: Ei huolta Deutsche Bankista
9.2. Osakestrategi raivostui: Outotec-tappiot ylittävät nyt Talvivaara-tappiot
9.2. Digitoday Samsungin oikeusriidassa hämmentävä käänne: Häviäjästä tulikin voittaja
9.2. Maailmassa on 6200 miljardin edestä "ilmaista" lainaa
9.2. Digitoday Kuinka käy SpaceX:n raketille tällä kertaa? Jännitys tiivistyy taas
9.2. Helsingin pörssissä pakitetaan jo seitsemättä päivää
9.2. Sanoman Duinhoven: Kulujen tarkastelu jatkuu
9.2. Isku investoi 20 miljoonaa Lahteen, aikoo tuplata liikevaihtonsa
Asiakastieto

Yhteistyössä