Kirjaudu ▼
 

Toimitus

Tapio Sadeoja
kustantaja, vastaava päätoimittaja
tapio.sadeoja@sanoma.fi

Timo Paunonen
toimituspäällikkö
timo.paunonen@sanoma.fi

Heidi Hagelin
esimies
heidi.hagelin@sanoma.fi

Tapio Kivistö
uutispäällikkö
tapio.kivisto@sanoma.fi

Katja Okkonen
uutispäällikkö
katja.okkonen@sanoma.fi

Martina Ahola Ubis
digijulkaisija
martina.ahola@sanoma.fi

Antti Karjalainen
digijulkaisija
antti.karjalainen@sanoma.fi

Topi Kanniainen
digijulkaisija
topi.kanniainen@sanoma.fi

Johannes Niemeläinen
digijulkaisija
johannes.niemelainen@sanoma.fi

Eeva Eronen
toimittaja
eeva.eronen@sanoma.fi

Jan Hurri
toimittaja
jan.hurri@sanoma.fi

Outi Kokko
toimittaja
outi.kokko@sanoma.fi

Henrik Kärkkäinen
toimittaja
henrik.karkkainen@sanoma.fi

Laura Manninen
toimittaja
laura.manninen@sanoma.fi

Sami Noponen
toimittaja
sami.noponen@sanoma.fi

Harri Pietarinen
toimittaja
harri.pietarinen@sanoma.fi

Perttu Pitkänen
toimittaja
perttu.pitkanen@sanoma.fi

Elina Ranta
toimittaja
elina.ranta@sanoma.fi

Kari Rintakoski
toimittaja
kari.rintakoski@sanoma.fi

Jarmo Ruuskanen
tietopalvelu
jarmo.ruuskanen@sanoma.fi

Taloussanomat - Uutiset

16:25 Autoja tuodaan yhä enemmän ulkomailta – "Autonvaihto useammalla mielessä"
15:48 Nyt se on virallista: OP eroaa FK:sta
15:19 Kone laskussa nousupörssissä, Caverion jatkaa eilistä kiriä
14:24 Harjoittelija löysi sattumalta – huutokaupassa 102-vuotias samppanja
13:55 Digitoday Näin Mars asutetaan elinaikanamme - Muskin hurja suunnitelma julki
13:29 Saudi-Arabia vihjasi öljysopimuksesta Iranin kanssa
12:53 Kotipizzan kasvukausi jatkui: Asiakkaat lisääntyivät ja ostokset kasvoivat
12:19 Digitoday Accenture irtisanoo jopa 40
11:25 Vaikeuksissa kyntävä Deutsche Bank myy henkivakuutusyhtiönsä
11:16 Digitoday Natsilaulu päätyi Googlen hampaisiin – mitä oikein tapahtuu?
10:46 Deutsche Bankin toimitusjohtaja: Emme tarvitse valtiontukea missään tapauksessa
10:21 Suomi putosi kilpailukykyvertailussa – Ruotsi kiri ohi
10:01 Vanhojen asuntojen hinnat nousivat elokuussa
09:18 Hanjinin konttilaivat halutaan myydä mahdollisimman pian
09:03 Digitoday Sitä on tehty vuosikausia - nyt Youtube sallii sen
08:44 TVO haastanut Arevan oikeuteen Ranskassa
07:41 Ilta-Sanomat Rakentaja vaikeni talon märkätilojen virheistä – joutui maksamaan ostajalle 50 000 euroa
06:03 Digitoday Jouduitko hakkeroiduksi? Älä tee tätä yleistä virhettä
06:02 Analyysi Maailman vaarallisin pankki – tätä ei voi päästää nurin
27.9. Uusi avaus Venäjältä: Lentoyhtiön emofirma lähtee rakettibisnekseen
27.9. Digitoday IPhonen porausvideo meni täydestä: "Senkin idiootti"
27.9. Ford tyrmäsi Trumpin väitteen: "Me pysymme täällä ikuisesti"
27.9. Uber laajentaa rajusti ruokapalveluaan
27.9. Fivalle tulossa uusi väline pankkien valvontaan
27.9. Öljyn hinta painuu – Iran antoi pakit tuotantoleikkauksille
27.9. Pankki varoittaa asuntokuplasta: Brexitillä voi olla arvaamaton seuraus
27.9. Kuluttajien luottamus on nyt kova USA:ssa –nousi korkeimmilleen vuoden 2007 jälkeen
27.9. Karu arvio: Maailmankauppa hyytyy finanssikriisin tasolle
27.9. Helsingin pörssi kääntyi laskuun – Caverion jatkaa nousussa
27.9. USA pohtii, kuinka ison miljardisakon Volkswagen saa
Asiakastieto

Yhteistyössä