Kirjaudu ▼
 

Toimitus

Tapio Sadeoja
kustantaja, vastaava päätoimittaja
tapio.sadeoja@sanoma.fi

Timo Paunonen
toimituspäällikkö
timo.paunonen@sanoma.fi

Heidi Hagelin
esimies
heidi.hagelin@sanoma.fi

Tapio Kivistö
uutispäällikkö
tapio.kivisto@sanoma.fi

Katja Okkonen
uutispäällikkö
katja.okkonen@sanoma.fi

Martina Ahola Ubis
digijulkaisija
martina.ahola@sanoma.fi

Antti Karjalainen
digijulkaisija
antti.karjalainen@sanoma.fi

Topi Kanniainen
digijulkaisija
topi.kanniainen@sanoma.fi

Johannes Niemeläinen
digijulkaisija
johannes.niemelainen@sanoma.fi

Eeva Eronen
toimittaja
eeva.eronen@sanoma.fi

Jan Hurri
toimittaja
jan.hurri@sanoma.fi

Outi Kokko
toimittaja
outi.kokko@sanoma.fi

Henrik Kärkkäinen
toimittaja
henrik.karkkainen@sanoma.fi

Laura Manninen
toimittaja
laura.manninen@sanoma.fi

Sami Noponen
toimittaja
sami.noponen@sanoma.fi

Harri Pietarinen
toimittaja
harri.pietarinen@sanoma.fi

Perttu Pitkänen
toimittaja
perttu.pitkanen@sanoma.fi

Elina Ranta
toimittaja
elina.ranta@sanoma.fi

Kari Rintakoski
toimittaja
kari.rintakoski@sanoma.fi

Jarmo Ruuskanen
tietopalvelu
jarmo.ruuskanen@sanoma.fi

Matias Mäki
web dev
matias.maki@sanoma.fi

Taloussanomat - Uutiset

24.5. Linnassa lymysi 1800-luvun kätköpulloja – 11 000 euron viiniä maistettiin avaamatta sitä
24.5. Monsanto sanoi ei – Bayerin 62 miljardin ostotarjous liian alhainen
24.5. Ruotsalainen tosi-tv-tähti menetti miljoonansa – päätyi leikkaamaan entisen linnansa nurmea
24.5. Digitoday Vai että tällaisia tuloksia – googlasivatko Nokia-miehet HMD-firmansa nimeä lainkaan?
24.5. Luxemburgia epäillään EU:n verosääntöjen rikkomisesta – komissio uhkaa viedä asian oikeuteen
24.5. Roviolla yli 300 lisenssisopimusta Angry Birds -tuotteista
24.5. Digitoday Tulihan se sieltä: Spotify pisti perhehinnoittelun kuntoon
24.5. Googlen vastaus aamulla alkaneeseen veroratsiaan: "Noudatamme täysin Ranskan lakia"
24.5. Euroryhmä haluaa sopia IMF:n kanssa Kreikan velkahelpotuksista vielä tänään
24.5. EU-tuella piti tulla työtä ja kasvua – "Tulokset ovat aivan liian laihoja"
24.5. Näissä osoitteissa Suomen suurituloisin prosentti viihtyy – yksi kaupunginosa Helsingissä ylitse muiden
24.5. Liikanen puolusti EKP:n rahapolitiikkaa: "Se on tukenut myös työllisyyttä"
24.5. Suomi erottuu muista Pohjoismaista Moody'sin vertailussa – eikä ainoastaan huonolla tavalla
24.5. Komissio hyväksyi Keskon Onninen-kaupan
24.5. Koneelle uusi talousjohtaja Microsoftilta
24.5. Digitoday Windows 10:n uudella päivityksellä on ikävä vaatimus
24.5. Googlen tiloissa Pariisissa on käynnissä laaja ratsia
24.5. Digitoday 81 miljoonaa kahmineet pankkiryöstäjät pääsivät kuin koira veräjästä – pidätys oli vain yhden käskyn päässä
24.5. "Tunnelmat ovat uneliaat, kesäpörssi on alkanut"
24.5. Digitoday Suomalaisten karuja tarinoita: Windows 10 alkoi asentua väkisin
24.5. EU:n investointiohjelma isolla summalla mukaan Keski-Pasilan kauppakeskukseen
24.5. Moody's kehuu suomalaisia metsäfirmoja
24.5. Posti alkaa toimittaa myös ruokapaketteja
24.5. Digitoday Ruma arvio Nokian potkujen koosta: 10 000–15 000
24.5. Pankki: Vilja ja metallit alkavat kallistua
24.5. Kiinnostaisiko useampi osinko vuodessa? "Järkisyyt tukevat tiheämpää tahtia"
24.5. Professori valtionyhtiöistä: Eihän Talvivaarakaan kerro yksityisten saavutuksista
24.5. Digitoday Facebook kiistää puolueellisuuden palvelussaan – tekee silti useita korjauksia
24.5. Yle: Outokumpu leikkaa 103 työpaikkaa Suomesta
24.5. SKAL: Liikennekaari uhkaa lisätä harmaata taloutta
Asiakastieto

Yhteistyössä